понедельник, 29 марта 2021 г.

 Прощавай, Букварику!

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити, а й демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків наймолодших школярів.
Святковий день минув у формі квест-гри. У гості до дітей завітав їхній друг – Буквар, який передав маршрутний лист із назвами станцій. Для того, щоб зустрітися з Українською мовою, необхідно було пройти ряд перешкод. Діти з захопленням виконували завдання, співали, танцювали, гралися та розважалися. Не обійшлося й без дотепних жартів. Усі випробування першачки успішно подолали. Буквар познайомив діток з Українською мовою і побажав їм успіхів. На згадку про цей незабутній захід першокласники отримали від Букваря Дипломи.
Із Буквариком попрощалися, але шлях до знань тільки розпочався! Нехай же він буде легким, цікавим і незабутнім!








воскресенье, 21 марта 2021 г.

 Пригоди в лісі

Наші дошкільнята продовжили мандрувати з дідусем Лісовичком до лісу. На цьому занятті вони пригадували лісових мешканців, складали описові розповіді про звірів, поселяли їх у свої домівки, відшукували з Лісовичком для них їжу. Малята власними руками виготовили лісового мешканця – зайчика (з шаблону долоньки). На уроці фізичного виховання дітки з Олексієм В’ячеславовичем грали в рухливі ігри «Хитра лисиця» та «Мишоловка». За допомогою ігор у дітей закріплюються та вдосконалюються різноманітні вміння й навички з основних рухів (ходьби, бігу, стрибків, рівноваги); розвиваються важливі фізичні якості такі, як-от: швидкість, спритність, витривалість. Спільний інтерес, викликаний грою, об’єднує дітей у дружній колектив. Рухливі ігри також впливають на розумовий розвиток дітей, допомагаючи уточнити уявлення про навколишній світ, різні явища природи. Виконуючи різні ролі, імітуючи дії тварин, птахів, комах, діти на практиці з’ясовують знання про життя.












суббота, 20 марта 2021 г.

У світі творчого натхнення!

Основна мета тижня предметів художньо-естетичного циклу полягає у створенні зв'язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.
Протягом тижня разом із вчителями естетичного циклу Беньковською І.А. та Алєксєєвою Ю.В. учні брали участь у різноманітних заходах, конкурсах, уроках, на яких мали можливість продемонструвати свої знання, вміння, навички та творчі здібності. На майстер-класах учителі ділилися з учнями шаленими ідеями та надихали малечу на створення цікавих та креативних виробів.
Тиждень був насиченим і продуктивним. Усі заходи принесли дітям багато нових позитивних вражень, навичок взаємодії та спілкування. Дякуємо усім учням за активну участь в тижні трудового навчання, образотворчого мистецтва та мистецтва і щиро бажаємо:
Хай надалі надихає вас мистецтво,
А палітра хай натхнення надає.
Ми бажаємо вам віри у прекрасне,
Бо воно тепло і радість всім несе.











 

 

  Вшановуємо Кобзаря

 

      Кожне  нове  покоління  покликане  заново  відкривати себе  й  свою  духовну  спадщину  -  тобто відкривати  Шевченка,  який   є   й  натхненним   голосом  українського  народу,   і    будителем  нації,  і   її   Пророком.  Отож  з  метою  пізнання  й  осмислення  Кобзаря як духовного лідера  нації   у Вознесенській  ЗОШ I-III  ступенів №2  проведено  предметний  тиждень  з  української  мови і  літератури, завданням  якого було  показати  велич  і  неповторність  таланту   Т. Г. Шевченка.    

     Тиждень  стартував  урочистою  радіолінійкою  «Ми  чуємо  тебе, Тарасе, крізь століття»  та  тематичними  виставками  «Вшановуємо Кобзаря»,

«Шевченко – художник».  Неймовірна  атмосфера витала в стінах рідної школи. Це крізь брами  часу  линули  думки Шевченка  до  юних   українців  і  сповнювали  їх  натхненням.  Школярі  оживили  твори  поетичної  спадщини   Кобзаря під час літературних читань «Шевченкова весна», а  вчителі  української  мови  і   літератури   Догар С. Я.,  Стрєльнікова В. В.,

Воскобойник  Ж.В.  через  вікторини, усні журнали, квести  збудували  діалог  з  учнями, присвячений  Шевченку.   

      Ніхто  не залишився байдужим до творчості  поета світового значення.

Поезія  Шевченка така потужна й унікальна, що вічно житиме як явище велике, вічне, нескінченне!

 

Лунає у серці Шевченкове слово

Преславний сину неньки України,

Великий речнику мого народу,

Ти став співцем моєї Батьківщини

За правду щиру, за людську свободу!

У тобі сила слова розцвітала

І  розривала душу від образ

За свій народ, за волю, що мовчала

В  кріпацьких путах, стогнучи не раз!

Я знаю: в темних казематах

З  тобою дух свободи жив,

Він там палав на лютих гратах,

Він там палав,щоб ти творив!







четверг, 4 марта 2021 г.

 

Природа. Пори року

 Щосуботи допитлива малеча дізнається багато нового та цікавого, а допомагають їм у цьому класоводи Вальо І.М. та Репушевська О.В.

Не стала винятком і нинішня. Разом із дідусем Годинником діти віртуально мандрували порами року, пригадували назви та ознаки кожного місяця, складали   невеличкі розповіді з власного досвіду, вчилися  вживати антоніми і синоніми, розширювали просторові та часові уявлення (порівну, склад числа 4, лічба в межах 8, різноманіття геометричних фігур).

Продовжила дивувати майбутніх школярів Кийко О.А., яка презентувала діткам цікавий світ інформатики. Спочатку всі ретельно вивчили правила безпеки для роботи на комп’ютері, а потім училися самостійно користуватися мишкою, клавіатурою,працювативграфічномута текстовому редакторахкористувалися калькулятором. Діти малювали, конструювали; закріплювали знання про геометричні фігури, величину, колір; вчилися працювати індивідуально, осмислено вибирати спосіб дії для розв’язку завдань; тренували швидкість дій та мислення («Намалюй геометричні фігури», «Веселе Сонечко», «Ялинка»,  «Домалюй»).

Усі залишилися задоволеними, а наші вчителі готові дарувати нові знання й з нетерпінням чекають на своїх учнів наступної суботи.